ГОРОДКІВКА

ПАРАФІЯ НЕПОРОЧНОГО ЗАЧАТТЯ

ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДІЄЦЕЗІЯ

РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В УКРАїНІ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2011

 

 

Крижопіль

8 жовтня 2011 року

Освячення Новозбудованого Храму Воздвиження Хреста Господнього

8 жовтня 2011 року у Крижополі, що на Вінничині, не подалік від Городківки, єпископом Леоном Дубравським OFM, був освячений новий Католицький Храм.

Будівництво Храму в 2004 році розпочав тодішній настоятель парафії у Городківці бр. Йоан Дуклян Павлюк.

На Урочистість прибули гості з різних сторін, а саме: з Житомира - вищий настоятель Францисканців в Україні бр. Доброслав разом зі своїм заступником бр. Натанаїлом;

з Баранівки - бр. Олівер; з Чечельника - бр. Рафал разом з сестрами Альбертинками; з Шостки - бр. Леон та бр. Михайло; з Городківки - настоятель бр. Ярослав та бр. Домінік. Дієцезійні священики: з Томашполя  - декан о. Станіслав Свурка; з Вінниці о. Владислав Халупяк; з Гайсина о. Станіслав Шуляк та з Немирова - о. Павло Снігур.

Надзвичайними гостями були: православний священик Київського Патріархату, а також представники районної влади: голова держадміністрації Ліда Павлівна і Голова часів початку будівництва храму.

Свята Меса розпочалась перед входом в Храм, привітанням присутніх, молитвою і урочистого відкриття дверей. Після проповіді розпочався обряд освячення храму - намащення святим олієм вівтаря і стін храму.

На завершення Святої Меси, о. Юзеф Павлюк, дякуючи якому повстав цей храм, подякував усім присутнім, а ті які найбільш спричинилися до будівництва були нагородженні почесною грамотою.

Пан Мовчан, завдяки якому розпочалось будівництво, особисто подарував парафії ікону Тайної Вечері, надіючись що вона знайде свої місце в цьому храмі.

Після Служби Божої усі вірні разом з єпископ вийшли на подвір'я і йдучи процесійно навколо храму молились розарій за молоду парафію, після чого парафіяни запросили до шведського столу усіх гостей.

бр. Михайло

   
   

ФОТОРЕПОРТАЖ З ПОДІЇ

(Фото: бр. Натанаїл Зайонц і Катя Даліщинська)

   
   
   

На початок сторінки

Орден Братів Менших в Україні